Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20965
Stary 08.05.2012, 19:35
Ale zakłamanie ogarnęło forum Stilic powiedział to pod czym zdecydowana większość Wiślaków by się podpisała nie wyłączając mnie!Ale zapomniałem że ten dział jest pro (7) i płacz tutaj jest wskazany.Jestem kibicem Wisełki Kraków.....resztę znacie!
Odpowiedz cytując