|
Szkoda że Valckx nie podjął kroków do ściągnięcia zamiast takiego Lameya czy Jaliensa zawodników młodszych, naszturmował się na LM z doświadczonymi zawodnikami, w sumie racja leży po jego stronie, ale młodych zdecydowanie za mało, bo kto Jovanovic to już piłkarz ukształtowany. A młodych zagranicznych brakuje.
|