Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20962
Stary 08.05.2012, 19:07
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Wracaj do swojej ziemniaczanej krainy świętować 4 miejsce w lidze i puchary europejskie które macie dzięki ...Legii Warszawa
Tej a wytlumacz niby to dlaczego dzieki Legii mamy puchary? Cos krucho u ciebie z mysleniem chyba.

Stilic sie wyglupil i tyle, w Lechu i tak juz go nie bedzie.
Odpowiedz cytując