Ciastek1 napisał(a):

|
Wracaj do swojej ziemniaczanej krainy świętować 4 miejsce w lidze i puchary europejskie które macie dzięki ...Legii Warszawa
|
Tej a wytlumacz niby to dlaczego dzieki Legii mamy puchary? Cos
krucho u ciebie z mysleniem chyba.
Stilic sie wyglupil i tyle, w Lechu i tak juz go nie bedzie.