Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13414
Stary 08.05.2012, 18:57
A Pazdan nie miał iśc czasem po skończeniu sezonu do Jagi?

Jeśli chodzi o Pazdana i Magierę przemawia za nimi dodatkowo to, że pierwszy jest z Krakowa, a drugi z małopolski i w Wiśle już spędził kilka lat! Jeśli nie są na Wisłę cięci, to marzeniem chyba każdego chłopaka z naszego regionu była zawsze gra we Wiśle!

Co do Dudu owszem dobry grajek, ale Lisowski też nieraz pokazał w Koronie że wie jak grać z tyłu i ma ciąg do przodu. Dodatkowo atutem Lisowskiego są stałe fragmenty gry.

Co do Celebana... brałbym bez zastanowienia!
Odpowiedz cytując