|
A Pazdan nie miał iśc czasem po skończeniu sezonu do Jagi?
Jeśli chodzi o Pazdana i Magierę przemawia za nimi dodatkowo to, że pierwszy jest z Krakowa, a drugi z małopolski i w Wiśle już spędził kilka lat! Jeśli nie są na Wisłę cięci, to marzeniem chyba każdego chłopaka z naszego regionu była zawsze gra we Wiśle!
Co do Dudu owszem dobry grajek, ale Lisowski też nieraz pokazał w Koronie że wie jak grać z tyłu i ma ciąg do przodu. Dodatkowo atutem Lisowskiego są stałe fragmenty gry.
Co do Celebana... brałbym bez zastanowienia!
|