|
Magiera, Lisowski i Dudu (dobry w ofensywie, ale slaby w def.) na pewno nie sa lepsi niz Paljic, to ten sam przecietny poziom i zadne wzmocnienia!
Glowacki (bardzo czesto kontuzjowany + na pewno dobrze zarabiajacy), Celeban i Pazdan maja duze deficyty technicznie i na miedzynarodowej arenie sa czynnikiem niepewnosci. Glowacki kiedys byl dobrym obronca, ale od tego czasu pilka sie dalej rozwila i jest duzo szybsza i bardziej techniczna.
Skorupski to przecietny bramkarz, ma problemy przy wysokich pilkach i przy wybiciem pilki.
Olkowski i Pawlowski moze niezli jak na nasza lige, ale nie na europejska pilke.
Wisla powinna sie starac o np. takich zawodnikach:
Filip Modelski, Tomasz Jodlowiec, Sebastian Madera, Maciej Wilusz, Przemek Kazmierczak, Piotr Mrozinski (na przyszlosc), Maciej Makuszewski, Adrian Blad, Arkadiusz Piech.
|