Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13413
Stary 08.05.2012, 18:51
Magiera, Lisowski i Dudu (dobry w ofensywie, ale slaby w def.) na pewno nie sa lepsi niz Paljic, to ten sam przecietny poziom i zadne wzmocnienia!

Glowacki (bardzo czesto kontuzjowany + na pewno dobrze zarabiajacy), Celeban i Pazdan maja duze deficyty technicznie i na miedzynarodowej arenie sa czynnikiem niepewnosci. Glowacki kiedys byl dobrym obronca, ale od tego czasu pilka sie dalej rozwila i jest duzo szybsza i bardziej techniczna.

Skorupski to przecietny bramkarz, ma problemy przy wysokich pilkach i przy wybiciem pilki.

Olkowski i Pawlowski moze niezli jak na nasza lige, ale nie na europejska pilke.

Wisla powinna sie starac o np. takich zawodnikach:

Filip Modelski, Tomasz Jodlowiec, Sebastian Madera, Maciej Wilusz, Przemek Kazmierczak, Piotr Mrozinski (na przyszlosc), Maciej Makuszewski, Adrian Blad, Arkadiusz Piech.
Odpowiedz cytując