|
mi wystarczą tylko Głowacki, Pazdan, Dudu, Skorupski + to co jest w zespole. To są zawodnicy przeciętni, ale na ligę wystarczy, każdy o tym wie.
Głowacki. Pazdan, Dudu przychodzą za darmo, do tego myślę około 700tys. Euro za Skorupskiego, to jest dużo!?
|