Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline
#
2934
08.05.2012, 18:27
Jeśli nie weźmiesz cyrkla nic się nie stanie. Do wszystkiego będziesz musiał i tak dojść algebraicznie
Dzideek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzideek
Znajdź inne posty napisane przez Dzideek