Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13405
Stary 08.05.2012, 16:29
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Za 90 minut.pl:

Pavle Velimirović zdecydował się nie przedłużać wygasającego w czerwcu kontraktu z Łódzkim Klubem Sportowym i odejdzie ze spadkowicza z ekstraklasy.
22-letni bramkarz do Łodzi trafił przed niespełna rokiem z OFK Petrovac. W polskiej ekstraklasie zagrał w 20 meczach.

Moim zdaniem powinnismy sie o niego postarac z kilku powodów:
1) Podstawowa sprawa dla nas nie bez znaczenia jest do wziecia za darmo
2) Moglby zastapic terminujacego u nas przecietnego Jovanicia
3) Ja staralbym sie postawic na Kurte (jako 2 bramkarza) ale w klubie chyba nikomu sie nie spieszy do przedluzenia umowy z nim wiec w roli dublera Pareiki widzialbym Velimirovicia
4) Dotychczasowy bramkarz ŁKS-u pomimo ze zdarzaly mu sie slabsze wystepy w slabym klubie pokazal ze moze byc kims za 2,3 sezony a przy Pareice moglby sie sporo nauczyc
Będzie problem z usunięciem Jovanicia, ale kierunek dobry. Parę baboli puścił, ale raczej wiele nie ryzykujemy z takim transferem i zobaczymy, czy będzie to dobry bramkarz po 'erze' Pareiki.
Odpowiedz cytując