Wyświetl pojedynczy post
sounds_good
Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13403
Stary 08.05.2012, 14:58
Lepszy średni Lisowski, który zapieprza aż miło patrzeć(jak i cała Korona) niż olewusy z Holandii lub Diaz.

Jeżeli tylko spełnimy wymagania finansowe to piłkarze typu: Celeban, Dudu, Skorupski, Olkowski, Nakoulma, Pawłowski, Kupisz powinni się znaleźć w Wiśle(bądź, co bądź powrócilibyśmy do sprawdzonego już modelu kupowania Polaków z innych zespołów, a przez to je osłabiając).

Do tego młodzi i ambitni: Adrian Błąd (Zawisza Bydgoszcz/Zagłębie Lubin), Makuszewski, Porębski, Stępiński, Kita, Modelski, Rymaniak.
Na zawsze Wisła!
Odpowiedz cytując