Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.05.2012, 14:24
Zdaje się, że będziemy teraz rozkminiać kwestię pochówku? :(
Również nie jestem PiS owcem ani PO wcem ale i cóż z tego?

Dlaczego rozbił się samolot?
Odpowiedz cytując