|
A to właśnie kolejna sprawa - Dlaczego Kaczyński został pochowany na Wawelu ? Kpina straszna ale cóż zrobić. Na Powązkach owszem. (jak dla mnie to były naciski tej Martusi K.)
Nie chcę już się wypowiadać na te tematy.
I dla wszystkich tu obecnych zaznaczam, że nie jestem ani PISowcem, ani POwcem.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
|