Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13401
Stary 08.05.2012, 14:18
Czegoś tu nie rozumiem.

Oczekujecie gry na wysokim poziomie w lidze, sukcesów w Europie a proponujecie piłkarzy którzy zagrają dobrze 1 na 5 meczów lub rzadziej. Z reguły mają na dodatek zerowe doświadczenie na poziomie międzynarodowym albo za granicą im się "nie udało".

Wiosenny przypływ optymizmu?
c.d.n.
Odpowiedz cytując