Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2931
Stary 08.05.2012, 14:01
Moja opinia jest tak, iż trzeba być debilem, żeby nie zdać matury na takim poziomie xD
Żeby tylko rozszerzona była taka sama...dream xD
Odpowiedz cytując