Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13398
Stary 08.05.2012, 14:01
krzycho90tswns napisał(a):Wyświetl post
Mysle ze warty uwagi jest Edgar Cani mysle ze by sie sprawdzil
Ten sam Cani, który z premedytacją łapał kartki bo mu się do Białegostoku jechać nie chciało. W Polonii jeszcze był pełen zamordyzm i najsurowszy klub kokosa na wschód od Odry więc i pozory zaangażowania zachowywał... u nas taki leń od razu położyłby się nogami do góry... zwłaszcza przy pieniądzach które musiałby niechybnie dostać. Bruno, Cani, nie dziękuję. Ciekawsi zawodnicy będą tam do wyciągnięcia.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując