Według C+, Skorupski, Olkowski, Nakoulma i Milik są na liście transferowej Górnika Zabrze, który szybko potrzebuje gotówki. Wszystkich widziałbym w Wiśle, ale że to raczej nierealne, więc moglibyśmy kupić chociaż Olkowskiego i Milika. Bramkarza mamy dobrego, a Nakoulma ostatnimi czasy ciut obniżył loty, więc dwóch najmłodszych z tej "listy" pasowałoby do drużyny Probierza.
