Wyświetl pojedynczy post
mateusz1990r
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13392
Stary 08.05.2012, 12:30
Ja w Wiśle widziałbym na lewej pomocy Patejuka choć ma 29 lat to ciągnął podbeskidzie do przodu.
Z Rakowa wyciągnąłbym tego ofensywnego pomocnika, no i jestem za powrotami Głowackiego i Brożków, rozglądnąłbym się jeszcze w Polonii Warszawa bo będzie teraz duża wyprzedaż, więc można byłoby coś ustrzelić.
Na lewą obronę najlepsza opcja dla mnie to Magiera z Górnika, tam też można było by szukać zastępcy za Bitona w osobie Milika, w tym sezonie podobał mi się jeszcze Jovanović z Korony na def pomocnika był by idealny. Przyglądnąłbym się jeszcze polskim piłkarzom którym kończy się kontrakt zagranicą, Janota, Cywka myślę że mogliby stanowić o silę wisły w przyszłym sezonie. Na bramkę jeszcze można ściągnąć Białkowskiego z Southampton gorszy od naszego serbskiego bramkarza napewno nie jest a przemawia za nim to że jest Polakiem
Odpowiedz cytując