Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1816
Stary 08.05.2012, 12:21
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Jak ci przeszkadzało że nie padał na kolana przez Merkel i Putinem i nie lizał im tyłka to sorry ale nie każdy lubi ten sport.
Tu nie chodzi o padanie na kolana tylko sensowną politykę. Ja też nie znoszę Putina ale trzeba mieć trochę dystansu do naszych sąsiadów.
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Sprawa : "Zapraszał go tam ktoś? Nikt. Poleciał bo sam sobie tak wymyślił".
W tej sprawie już wypowiedziałem się w ostatnim poście i przeprosiłem, bo nie potrzebnie w ten sposób to napisałem
[/QUOTE]
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Zastanów się co mówisz bo piszesz o prezydencie "karzeł"
Tu masz rację, popełniłem błąd ale to chyba przez wewnętrzną frustrację. Dlatego też przepraszam.

Podsumowując uważam, że każdy ma prawo do swojego zdania. Powiem szczerze, że na prawdę przykro mi za niektóre moje słowa, bo faktycznie moja frustracja wywołała we mnie nie potrzebne emocje.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując