Arapaho napisał(a):

|
Jak ci przeszkadzało że nie padał na kolana przez Merkel i Putinem i nie lizał im tyłka to sorry ale nie każdy lubi ten sport.
|
Tu nie chodzi o padanie na kolana tylko sensowną politykę. Ja też nie znoszę Putina ale trzeba mieć trochę dystansu do naszych sąsiadów.
Arapaho napisał(a):

|
Sprawa : "Zapraszał go tam ktoś? Nikt. Poleciał bo sam sobie tak wymyślił".
|
W tej sprawie już wypowiedziałem się w ostatnim poście i przeprosiłem, bo nie potrzebnie w ten sposób to napisałem
[/QUOTE]
Arapaho napisał(a):

|
Zastanów się co mówisz bo piszesz o prezydencie "karzeł"
|
Tu masz rację, popełniłem błąd ale to chyba przez wewnętrzną frustrację. Dlatego też przepraszam.
Podsumowując uważam, że każdy ma prawo do swojego zdania. Powiem szczerze, że na prawdę przykro mi za niektóre moje słowa, bo faktycznie moja frustracja wywołała we mnie nie potrzebne emocje.