|
Komputerowe.
Mam neostradę na modemie Livebox, ktory normalnie podaje internet przez ethernet, przez usb i przez wifi.
Połączenie każdego nowego komputera czy telefonu z obsługa wifi jest możlwe po podaniu klucza WEP
Wiadomo, że to strasznie długi i skomplikowany klucz.
Livebox znajduje sie w kawiarni.
Chcę zrobić tak, żeby każdy klient mógł sobie korzystać z wifi.
Czy mogę skonfigurować jakoś Liveboxa, żeby można było to zrobic przez proste hasło, albo bez hasła?
Czy muszę do tego celu zakupić dodatkowy routerek wpięty w Liveboxa? Jeśli tak to jaki?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|