Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8610
Stary 08.05.2012, 12:14
Klasyfikacja końcowa sezonu 2012/13 pod względem frekwencji:

1. Legia Warszawa - śr, 20,9 tys. (w sumie 313,9 tys)

2. Lechia Gdańsk - 17,1 tys. (256,5 tys.)

3. Śląsk Wrocław - 16,5 tys. (247,5 tys.)

4. Wisła Kraków - 16,1 tys. (241,9 tys.)

5. Lech Poznań - 15,3 tys. (229,7 tys.)

6. Cracovia 8,2 tys. (123,5 tys.)

7. Korona Kielce - 7,9 tys. (118,1 tys.)

8. Widzew Łódź - 6,5 tys. (98,1 tys.)

9. Zagłębie Lubin - 6,5 tys. (97,4 tys.)

10. Ruch Chorzów - 5,9 tys. (88,6 tys.)

11. Polonia Warszawa - 3,8 tys. (56,8 tys.)

12. Jagiellonia Białystok - 3,8 tys. (56,6 tys.)

13. Podbeskidzie Bielsko-Biała - 3,1 tys. (46,6 tys.)

14. Górnik Zabrze - 3,1 tys. (45,9 tys.)

15. ŁKS Łódź - 2,7 tys. (40,3 tys.)

16. GKS Bełchatów - 2,0 tys. (29,8 tys.)

Jak widać to nie tylko problem Wisły. Po prostu takie a nie inne jest zainteresowanie futbolem w Polsce. Pytanie tylko czy to problem czy jednak powód do dumy, że frekwencja wzrosła o 100%? Wg mnie to bardzo dobry wynik.
Odpowiedz cytując