|
Klasyfikacja końcowa sezonu 2012/13 pod względem frekwencji:
1. Legia Warszawa - śr, 20,9 tys. (w sumie 313,9 tys)
2. Lechia Gdańsk - 17,1 tys. (256,5 tys.)
3. Śląsk Wrocław - 16,5 tys. (247,5 tys.)
4. Wisła Kraków - 16,1 tys. (241,9 tys.)
5. Lech Poznań - 15,3 tys. (229,7 tys.)
6. Cracovia 8,2 tys. (123,5 tys.)
7. Korona Kielce - 7,9 tys. (118,1 tys.)
8. Widzew Łódź - 6,5 tys. (98,1 tys.)
9. Zagłębie Lubin - 6,5 tys. (97,4 tys.)
10. Ruch Chorzów - 5,9 tys. (88,6 tys.)
11. Polonia Warszawa - 3,8 tys. (56,8 tys.)
12. Jagiellonia Białystok - 3,8 tys. (56,6 tys.)
13. Podbeskidzie Bielsko-Biała - 3,1 tys. (46,6 tys.)
14. Górnik Zabrze - 3,1 tys. (45,9 tys.)
15. ŁKS Łódź - 2,7 tys. (40,3 tys.)
16. GKS Bełchatów - 2,0 tys. (29,8 tys.)
Jak widać to nie tylko problem Wisły. Po prostu takie a nie inne jest zainteresowanie futbolem w Polsce. Pytanie tylko czy to problem czy jednak powód do dumy, że frekwencja wzrosła o 100%? Wg mnie to bardzo dobry wynik.
|