Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55190
Stary 08.05.2012, 11:31
skład Wisły to powinna być mieszanka, rutyny z młodością: np. Głowacki-Czekaj, Sobolewski-Chrapek,
przynajmniej ja to tak widzę.
Odpowiedz cytując