Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa
Offline
#
2926
08.05.2012, 11:04
i jak po matmie? Moim zdaniem była masakrycznie łatwa, liczę na wynik w granicach 90%. Oby jutro rozszerzenie było równie łatwe
wislak93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak93
Znajdź inne posty napisane przez wislak93