Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13388
Stary 08.05.2012, 10:41
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
To jeszcze niech Mile weźmie a tak serio panie Bednarz marsz do Łodzi po Dudu
O tak... Dudu by się nam przydał! Pokłócony z Widzewem o ten kontrakt... Mimo iż jest obcokrajowcem, to świetnie mówi po polsku To na pewno byłoby wzmocnienie na obronie! No ale czy damy radę go pozyskać? Czas pokaże...
Odpowiedz cytując