brylant17 napisał(a):

To jeszcze niech Mile weźmie a tak serio panie Bednarz marsz do Łodzi po Dudu
|
O tak... Dudu by się nam przydał! Pokłócony z Widzewem o ten kontrakt... Mimo iż jest obcokrajowcem, to świetnie mówi po polsku

To na pewno byłoby wzmocnienie na obronie! No ale czy damy radę go pozyskać? Czas pokaże...