Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55188
Stary 08.05.2012, 10:36
Pareiko ma podpisac w srode:


http://www.futbolnews.pl/informacje/...owa-umowa.html

Ostatnim razem wszystko mialo sie wyjasnic do czwartku... miesiac temu, wiec pozyjemy zobaczymy.
Odpowiedz cytując