Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13387
Stary 08.05.2012, 10:23
grzybson87 napisał(a):Wyświetl post
Celeban płacze że go nie chcą we Wrocku Łuysy wążu do dzieła

http://slask.przegladsportowy.pl/Pil...612,1,789.html


Taaa, przychodzi piłkarz mistrza Polski porozmawiać z kudłatym
(P)iłkarz: Panie oświecony dyrektorze co może mi Pan zaoferować w swojej drużynie
(K)udłaty: niskie zarobki, wie Pan o nic nie walczymy budujemy drużynę no i nie mamy kasy
P: To wyśmienicie proszę mi dać kontrakt do podpisania!!
K: Tu proszę podpisać swój nowy kontrakt
P: A jest jakaś premia za mistrzostwo lub puchary?
K: Nie mamy kasy ale jest darmowy bon na zakupy w Bonarce i zniżka na klimatyzację do Volvo za zajęcie 6 miejsca
P: Wyśmienicie zawsze o tym marzyłem
Odpowiedz cytując