grzybson87 napisał(a):

Taaa, przychodzi piłkarz mistrza Polski porozmawiać z kudłatym
(P)iłkarz: Panie oświecony dyrektorze co może mi Pan zaoferować w swojej drużynie
(K)udłaty: niskie zarobki, wie Pan o nic nie walczymy budujemy drużynę no i nie mamy kasy
P: To wyśmienicie proszę mi dać kontrakt do podpisania!!
K: Tu proszę podpisać swój nowy kontrakt
P: A jest jakaś premia za mistrzostwo lub puchary?
K: Nie mamy kasy ale jest darmowy bon na zakupy w Bonarce i zniżka na klimatyzację do Volvo za zajęcie 6 miejsca
P: Wyśmienicie zawsze o tym marzyłem