Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55186
Stary 08.05.2012, 09:55
nesta napisał(a):Wyświetl post
Zamiast dzielic wlos na czworo i doktoryzowac sie w temacie moze warto przyznac, ze tu sa po prostu slabi pilkarze ? I nie wazne czy beda walczyc czy sie poloza i tak powyzej pewnego poziomu i okreslonego wyniku, nie przeskocza. Standard Liege byl slaby ? Oczywiscie, ze byl. Tylko Wisla ma jeszcze slabszych zawodnikow. Obiektywnie, pilkarsko.
Trzeba pamiętać, że to był Standard Liege bez 6-7 naprawdę podstawowych piłkarzy. W meczach z Wisłą to była drużyna wyraźnie słabsza od Litexu a i niektóre ligowe drużyny pokazały lepszy futbol na R22 od Blegów. Jak się dziurawi Standard pokazał później również przeciętny Hannover...
Odpowiedz cytując