Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
grzybson87
Junior Member
Od: 12.2011
Skąd: FC OLKUSZ
Offline
#
13385
08.05.2012, 09:40
Celeban płacze że go nie chcą we Wrocku
Łuysy wążu do dzieła
http://slask.przegladsportowy.pl/Pil...612,1,789.html
Powód: celeban
Ostatnio edytowane przez grzybson87 : 08.05.2012 o godz. 09:41.
grzybson87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzybson87
Odwiedź stronę domową użytkownika grzybson87!
Znajdź inne posty napisane przez grzybson87