Wyświetl pojedynczy post
grzybson87
Junior Member
 
Od: 12.2011
Skąd: FC OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13385
Stary 08.05.2012, 09:40
Celeban płacze że go nie chcą we Wrocku Łuysy wążu do dzieła

http://slask.przegladsportowy.pl/Pil...612,1,789.html
Powód: celeban
Ostatnio edytowane przez grzybson87 : 08.05.2012 o godz. 09:41.
Odpowiedz cytując