Ja jestem za powrotem Arka Głowackiego. Głowa przerasta naszą aktualną obronę o "głowę"

, w dodatku robiłby atmosferę w szatni, ponadto przy nim mogliby rozwinąć się Nalepa i Czekaj.
Ponadto uważam, że dobrym ruchem byłoby zakontraktowanie Michała Pazdana, zawodnik Górnika jest dobry w odbiorze piłki, a nasz Radkowi Sobolewskiemu latka lecą i potrzebna jest alternatywa. Ponadto jeśli Brożkzwom uda rozwiązać się umowy z Trabzonsporem to także byli by dobrą opcją dla Wisły pojawiąją się głosy, że jedyne co by robili to to machanie rękami, a dlaczego machali? Bo chcieli zwycięstwa Wisły i nie mogli pogodzić się z niepowodzeniem akcji. Jeśli w klubowej kasie jest ten milion euro, sondowałbym możliwość pozyskania Artura Sobiecha.