Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13384
Stary 08.05.2012, 09:12
Ja jestem za powrotem Arka Głowackiego. Głowa przerasta naszą aktualną obronę o "głowę" , w dodatku robiłby atmosferę w szatni, ponadto przy nim mogliby rozwinąć się Nalepa i Czekaj.
Ponadto uważam, że dobrym ruchem byłoby zakontraktowanie Michała Pazdana, zawodnik Górnika jest dobry w odbiorze piłki, a nasz Radkowi Sobolewskiemu latka lecą i potrzebna jest alternatywa. Ponadto jeśli Brożkzwom uda rozwiązać się umowy z Trabzonsporem to także byli by dobrą opcją dla Wisły pojawiąją się głosy, że jedyne co by robili to to machanie rękami, a dlaczego machali? Bo chcieli zwycięstwa Wisły i nie mogli pogodzić się z niepowodzeniem akcji. Jeśli w klubowej kasie jest ten milion euro, sondowałbym możliwość pozyskania Artura Sobiecha.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując