Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline
#
13383
08.05.2012, 08:49
krasny
napisał(a):
Fajnie gra w środku ten Cierpka. Co myslisz?
Zgodzę się
Tylko nie widzę tego, żebyśmy go mogli jakoś przekonać...
Pasowałoby się zastanowić nad Linettym, który dobrze się prezentuje, no ale to następny zawodnik z Lecha...
cancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cancer
Znajdź inne posty napisane przez cancer