Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13383
Stary 08.05.2012, 08:49
krasny napisał(a):Wyświetl post
Fajnie gra w środku ten Cierpka. Co myslisz?
Zgodzę się
Tylko nie widzę tego, żebyśmy go mogli jakoś przekonać...

Pasowałoby się zastanowić nad Linettym, który dobrze się prezentuje, no ale to następny zawodnik z Lecha...
Odpowiedz cytując