|
Jirsak nie jest zły. Nie przeszkadza mu gdy siedzi na ławie, fajerwerków na boisku może nie prezentuje, ale napewno jest solidny. Kokosów mu napewno nie zaproponują więc dobrze by było jakby podpisał. Szczególnie, że nie ma pieniędzy na zakup żadnego lepszego zawodnika, a Ci z wolnych kontraktów... wszyscy wiemy jak z nimi jest.
Dla Bednarza całkiem niezła kasa na transfery to pewnie jakieś 2-3 mln zł, a patrząc na skład to trzeba znaleźć ok. 10 nowych zawodników. Dlatego moim zdaniem nie ma co wybrzydzać Jirsakiem.
W życiu piękne są tyko chwile
|