nowe kontrakty dla Jirsaka,Sobola i Pareiki
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Chociaż nad nowym kontraktem dla Jirsaka bym sie mocno zastanowił.Z drugiej jednak strony za darmoche nikogo lepszego sie nie znajdzie.
_____________________________
Piękna bramka Gajosa z Rakowa w niedzilenym meczu przeciwko Rybnikowi.
http://www.youtube.com/watch?v=q8orOgcf9J0
jak to mawiają niektórzy na Forum- brac go !!!! To może byc drugi Błaszczu