szprotson napisał(a):

ale to jest "dzień wolnego" dlatego że by ich zajechali, w końcu po meczach są az tak zmęczeni..
Imho takie dni wolnego można sporzytkować w salce ucząc sie np. taktyki albo jezykow obcych.
|
Albo poznając historię Wisły, klubu, z którym się mają identyfikować.