Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4930
Stary 08.05.2012, 06:24
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale to jest "dzień wolnego" dlatego że by ich zajechali, w końcu po meczach są az tak zmęczeni..
Imho takie dni wolnego można sporzytkować w salce ucząc sie np. taktyki albo jezykow obcych.
Albo poznając historię Wisły, klubu, z którym się mają identyfikować.
Odpowiedz cytując