|
mam w domu wi-fi, ale zapodziałem kartkę z hasłem do sieci.
internet na kompie mi śmiga - bo zapamiętał dane jak wstukiałem kiedyś.
Chodzi o to, że chce połączyć komórką z domowym wi-fi ...i trzeba podać hasło...
na pewno można jakoś na kompie znaleźć to hasło prawda ?
jak odszyfrować te pieprzone gwiazdki ?
|