krzycho90tswns napisał(a):

|
A gdzie on gra wogóle ten Bartkowski
|
Bartkowski gra w widzewie - jeszcze rok temu był w ME wyłącznie a w tym sezonie pojawiał się w 23 spotkania w seniorach - łącznie coś koło 1300 minut grał - patrząc na jego wiek (21 lat - całkiem dobry rezultat ). Przypatrywalem się jego grze i myślę ze byłby przyszłościowym nabytkiem - szczególnie ze u nas obrona powinna być budowana na nowo ;/ może nie gralby w podstawowym składzie od razu ale na pewno dodał by drużynie trochę swiezosci. Gra przeważnie na prawej obronie, czasem na lewej.