Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55175
Stary 07.05.2012, 22:36
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Jak rozumiem, odchodzi dwóch bramkarzy, a Siergiej zostaje. To nie jest złe rozwiązanie, jeśli w ich miejsce przyjdzie J. Dudek i młody bramkarz - to będzie jakieś rozwiązanie.
Diaz, Lamey, Paljic czy Jaliens są do zastapienia przez Celebana, Jodłowca oraz pilkarzy młodego pokolenia, więc nie widzę problemu z ich odejsciem.
Nuniez nie robi w grze takiej róznicy, aby zaplacić za niego więcej niż 400 kilo €.
O Jirsaku i Boguskiem podobnie jak o Kirmie i Małeckim szkoda nawet pisać. Cywka jest za darmo, a na Kupisza (na szczęście) nas nie stać.
Guła i Wilk jako rezerwowi mogą się jeszcze przydać, ale ten drugi zawala coraz więcej bramek. Można ich wymienić np. na Pawłowskiego.
Biton też jest dla nas za drogi, no ale mamy Rojewskiego.
Ciężko będzie o MP oj cięzko...
NUNEZ nie Nuniez
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując