Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55174
Stary 07.05.2012, 22:30
Jak rozumiem, odchodzi dwóch bramkarzy, a Siergiej zostaje. To nie jest złe rozwiązanie, jeśli w ich miejsce przyjdzie J. Dudek i młody bramkarz - to będzie jakieś rozwiązanie.
Diaz, Lamey, Paljic czy Jaliens są do zastapienia przez Celebana, Jodłowca oraz pilkarzy młodego pokolenia, więc nie widzę problemu z ich odejsciem.
Nuniez nie robi w grze takiej róznicy, aby zaplacić za niego więcej niż 400 kilo €.
O Jirsaku i Boguskiem podobnie jak o Kirmie i Małeckim szkoda nawet pisać. Cywka jest za darmo, a na Kupisza (na szczęście) nas nie stać.
Guła i Wilk jako rezerwowi mogą się jeszcze przydać, ale ten drugi zawala coraz więcej bramek. Można ich wymienić np. na Pawłowskiego.
Biton też jest dla nas za drogi, no ale mamy Rojewskiego.
Ciężko będzie o MP oj cięzko...
Odpowiedz cytując