TOMEK 11 napisał(a):

|
na głównej L możemy przeczytać, że menago Stilica proponował go wojskowym także temat Stilic i Wisła nie był by chyba abstrakcją
|
Swoją drogą ciekawe rzeczy wychodzą przy okazji jednego incydentu ; )
PS Bardzo fajnie zresztą zarząd Legii napisał o sukcesie Lecha.