Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20952
Stary 07.05.2012, 22:22
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie do wszystkich podnieconych zachowaniem ziemniaczanego Semira.
Jak wiadomo spotykając na mieście piłkarza drużyny przeciwnej honor nie pozwalago obić.
Jednak w sytuacji, gdy taki jegomość pozwala sobie na kibicowskie podjazdy sytuacja się nie zmienia?
Bo ja gdybym spotkał, ładowałbym sztukę na ryj.
Dziwne zachowanie, szczerze mówiąc pierwszy raz z takim czymś się spotkałem.

Jestem zdumiony,bo co się jakiś obcokrajowiec wpierdala w nie swoje sprawy. Do tego tak to manifestuje. Nie wiem czym się tutaj podniecać ani fascynować. Bieda straszna i lepiej nad tym zamilczeć.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując