Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13379
Stary 07.05.2012, 20:53
cancer napisał(a):Wyświetl post
A tak w ogóle to zachęcam do oglądania meczu Polska - Słowenia (U-17)...

http://pl-sport.tv/
Fajnie gra w środku ten Cierpka. Co myslisz?

Odpowiedz cytując