Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline
#
2924
07.05.2012, 20:23
Ja mam polski i angielski ustny za 2 tyg. Ogólnie pisemne matury mi się kończą w piątek więc będę musiał skończyć prezentację z polaka i poćwiczyć mowę na anglika
Trzecie pytanie jest chyba najtrudniejsze
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Dzideek : 07.05.2012 o godz. 20:24.
Dzideek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzideek
Znajdź inne posty napisane przez Dzideek