ja dzisiaj miałem ustny angielski, 26 pkt na 30 także jestem całkiem zadowolony. Te wstępne pytania są banalne typu czy lubisz jadać poza domem, kim chcesz być w przyszłości. Ogólnie egzamin przyjemny trzeba dużo gadać, czasem pościemnać i jakoś idzie
