Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2923
Stary 07.05.2012, 19:55
ja dzisiaj miałem ustny angielski, 26 pkt na 30 także jestem całkiem zadowolony. Te wstępne pytania są banalne typu czy lubisz jadać poza domem, kim chcesz być w przyszłości. Ogólnie egzamin przyjemny trzeba dużo gadać, czasem pościemnać i jakoś idzie
Odpowiedz cytując