Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.05.2012, 18:54
orm napisał(a):Wyświetl post
@westersyl: ten ktoś, kto się zastanawia nad Pajliciem to chyba Probierz jest, nie?
Probierz sam robi jaja zawieszając piłkarza, a potem odwieszając go po jednym dniu.
Mając znikome środki na trasfnery oraz takich geniuszów jak Bednarz czy Kapka w klubie też bym się zastanawiał czy mieć lewego obrońce czy nie bo to on jest bezpośrednio odpowiedzialny za wyniki. Natomiast normalnie to powinno przebiec w ten sposób że dyrektor idzie do trenera i mówi: słuchaj ten Paljic jest beznadziejny znajdziemy kogoś lepszego, już mamy listę piłkarzy z którymi możemy podpisać kontrakty. U nas wiadomo że wszystko jest do góry nogami.
Odpowiedz cytując