Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20944
Stary 07.05.2012, 18:18
2 lata gry w polskiej lidze? To może dodajmy jeszcze zdaną maturę z języka polskiego...

A tak na poważnie to dawny przepis był chyba lepszy - z tym, że jak się wybrało reprezentację młodzieżową to było to wiążące na całą karierę piłkarską. Można coś podobnego wprowadzić, że decyduje obywatelstwo uzyskane przed osiągnięciem określonego wieku, albo wprowadzić przy rejestracji piłkarza profesjonalnego rubrykę "zadeklarowana narodowość". Jeżeli piłkarz, który ma polskie pochodzenie i zaczyna grać w piłkę zawodowo zadeklaruje, że chciałby występować w reprezentacji Polski to nie mógłby potem zmienić tej decyzji.
Odpowiedz cytując