Niech rozpoczną się przygotowania do sezonu 2012/2013! - zakrzyknął Probierz, a wraz z jego okrzykiem poczęto pracować.
---
Chyba po raz pierwszy w historii przygotowania do kolejnego sezonu zaczniemy w dzień po zakończeniu obecnego.
Możemy się spodziewać, że na treningach ostatecznie zweryfikowane zostaną umiejętności chłopaków Tomka Kulawika: część zostanie włączona do pierwszego zespołu, a z częścią się pożegnamy, jako z nie rokującymi zawodnikami. Na treningach możemy się także spodziewać juniorów, i juniorów starszych, a więc m.in. Lucasa, wobec którego wielu z nas ma spore nadzieje.
Na pewno przywitamy kilku zawodników testowanych - moim zdaniem to idealny moment: będziemy testować zapewne zawodników, którym kończą się kontrakty w czerwcu, a którzy do tego momentu normalni grali, albo przynajmniej trenowali w swoich drużynach, a więc teoretycznie powinni być w dobrej formie fizycznej.
Zagramy trzy sparingi: z Widzewem w Gutowie, oraz z Podbeskidziem i nie przedstawionym rywalem, nie wiadomo gdzie, mam nadzieję, że na którymś ze stadionów w Krakowie, albo okolicy: Wawel, Nadwiślan, Zabierzów.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...nowego_sezonu/