Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20943
Stary 07.05.2012, 18:15
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Paradoksalnie w wielu bogatych krajach arabskich które mogłyby sobie pozwolić na tego typu praktyki jest to niemożliwe ponieważ żeby dostać obywatelstwo trzeba np. wykazać że jest się arabem w kilku pokoleniach wstecz( nie wiem jak jest z Katarem i Bahrajnem które wymieniłeś)
Co prawda nie kraj arabski, ale wiesz kto to jest?



Alessandro Santos "Alex" reprezentant ...
...
...
...
JAPONII !!!



Poważne to jest? Albo w reprezentacjach będą grali ci, którzy powinni, albo w ogóle skończmyz piłką reprezentacyjną, bo coś takiego nie ma sensu.
Odpowiedz cytując