Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
grzybson87
Junior Member
Od: 12.2011
Skąd: FC OLKUSZ
Offline
#
13371
07.05.2012, 18:10
a Al Pacino za ile by zagrał na forstoperze?
grzybson87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzybson87
Odwiedź stronę domową użytkownika grzybson87!
Znajdź inne posty napisane przez grzybson87