|
Tak granie w jakiejs lidze minimum 2 lata zeby uprawnialo do gry w reprezentacji genialne po prostu czyli np taki Wojtek Szczęsny nie mógłby grać w kadrze bo nigdy nie grał w naszej lidze.A co do obywalestwa. Jeżeli ktoś miał przodków Polaków takie jest prawo, że należy mu się obywatelstwo, wiec jak coś to to prawo należałoby zmienić na przykład. Albo dajmy przykład jako 2 letnie dziecko wyjechałem z polski bo rodzice wyemigrowali ale czuje się jak najbardziej Polakiem i mówię w naszym języku i nie mogę grać w kadrze bo w polskiej lidze nie grałem? litości z takimi przepisami
|