Wyświetl pojedynczy post
Coin
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1524
Stary 07.05.2012, 15:57
Zmiana trenera była, lepszego polskiego trenera nie znajdą, więc jak teraz zmienią trenera to następna będzie potrzebna zmiana właściciela, żeby cokolwiek kiedykolwiek w tej Wiśle dało się zbudować.

Życzę wszystkim, tu kibicom i tam u góry działaczom - jakiejś strategii w podejściu do budowania tej drużyny, a nie tylko łapanka.

Na razie słyszę jednak głównie o łapance - Głowa, Brożek, 6 odejdzie - jakby nazwać tę strategię ?
Odpowiedz cytując