W takim razie na tym forum było już ostatnimi czasy z 100 jednych z najmądrzejszych postów, które należy oprawić w ramkę i pokazywać wszystkim
Powtórzę to po raz kolejny. Dopóki nie zaczniemy budować siatki skautów nie tylko w niższych ligach, ale też poza granicami kraju, takie rewolucje, jakie nas czekają, prowadzą jedynie do kolejnej rewolucji za 2-3 lata.
Tak naprawdę, nie wierzę w to, że z kimkolwiek już jesteśmy po słowie, z kimkolwiek rozmawialiśmy. Prawdopodobnie to będzie masa zawodników testowanych, a na końcu kilku marnych kopaczy z łapanki - Tutaj mamy główny problem i tutaj mamy właśnie odpowiedź, dlaczego SV był osobą odpowiednią na stanowisko Dyrektora Sportowego Wisły Kraków.