Ostatnie opracowanie Goldman Sachsa nie pozostawia złudzeń co do przyszłości Europy. Wszystko przesuwa się w stronę Azji plus Rosja,Brazylia,Indie. Goście z Goldmana wykombinowali to w ten sposób, że przewagę nad Europą Azja zyska dzięki wielodzietności! Niebywały popyt wewnętrzny formującej się klasy średniej ma zastąpić tani eksport. Także Azja gdzieś będzie miała to czy Europa coś od niej kupi czy nie. Będą się sami nakręcać.
Kolejną sprawą jest odpływ, przewidywany, kapitału z krajów o niskiej dzietności, starych i mocno zadłużonych,czyli Europy, tam gdzie jest praca, niskie zadłużenie i niski socjał.
Analiza z Goldmana odkrywcza nie jest ale jest pierwszym opracowaniem mówiącym o tym, że Azja nie zamierza być zapleczem produkcyjnym Europy. Zadłużonej Europy,ładnie rzecz ujmując, bo nieładnie należałoby powiedzieć, zbankrutowanej Europy. Pod każdym względem. To co teraz oglądamy to są konwulsje.
A co do tego Hollande, to z tego ci widzę facet w.......ił się między wódę a zakąskę. Wszyscy piszą o obniżce ratingu, apokalipsie niemalże,straszą ludzi. Widać "swój" chłop to nie jest. Ciekawe jak go wyhamują ?Strauss Kahna spuszczono a tu taki klops
