Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55168
Stary 07.05.2012, 13:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A najlepiej budujmy drużynę jak się buduje w III lidze: w środku pola musi grać co najmniej trzech "koni pociagowych" z żelaznymi płucami, biegających od jednego pola karnego po drugie przez 90 minut. Wtedy umiejętności taktyczne i techniczne rywala nic mu nie pomogą, a my zdobędziemy mistrzostwo.
Idź teraz powiedz Di Matteo, żeby wypieprzył Lamparda, Meirelesa i w szczególności - Ramiresa, bo taki środek pola jest w III lidze.
Odpowiedz cytując